Yükleniyor...

KNGMED Medikal

HAKKIMIZDA

Firmamız KNGMED Medikal 2008 yılında kurulmuş olup, ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin üretimini yapmaktadır. Kuruluşundan bu yana ürünlerin Türkiye’deki ilk ve tek üreticisidir. İzmir Merkezli Firmamızın tüm Türkiye’de ve yurt dışında bayileri bulunmaktadır. KNGMED Medikal ürün yelpazesi; Uyku Laboratuarı sarf malzemeleri ve yapıştırıcıları (Collodium), EEG Laboratuarı sarf malzemeleri, Bronşiyal Lavaj/Mukus toplama kapları, UV. Hava Dezenfeksiyon sistemleri, Fullface CPAP-BİPAP-VPAP maskeleri, Sodalime (CO2 Absorbanı), Anestezi maskeleri ve Uzatma hatlarından oluşmaktadır. ISO 13485 Kalite Yönetim Sistemi ve CE Belgeleriyle kaliteyi yakalamış olan firmamız kaliteden ve ticaret ahlakından ödün vermeden sizlerin hizmetindedir.

KNGMED Medikal

KURUMSAL İFADESİ

KNGMED Medikal marka değerini; misyon, vizyon, iş anlayışı ve değerler bütününden oluşan kurumsal kimliğini oluşturan ifadelere ve önceliklere borçludur.

01. Misyon

Üretici firma olarak; teknolojiyi kullanarak, amaca uygun, kolay kullanılabilir, maksimum seçenekli medikal ürünler üretmeyi ve yeni ürünler geliştirmeyi misyon edindik.

02. Vizyon

Ürün portföyümüzdeki çeşitliliği ve ürün seçeneklerini arttırmak, medikal sektöründe dünyanın heryerine kendi markamızla ürünlerimizi sunmak kurum vizyonumuz.

03. İş Anlayışı

İnsan ilişkilerini ve insani değerleri öncelik kabul ederek, profesyonel yeterliliği önemseyerek ve kurumsal değerlerimize bağlı olarak faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

03. Değerler

Çevreye duyarlı, insanı merkeze alan, sürekli gelişen teknolojik ilerlemeleri takip eden, güvenilir bir marka olarak, kaliteli ve üstün hizmet sağlamayı önemsiyoruz.

KNGMED Medikal

KALİTE ODAKLARI

Bugün markamıza karşılık gelen değeri, karşılıklı memnuniyete dayalı iş ilişkileri yürüttüğümüz referanslarımızı ve marka kalitemizi bağlı ve sadık olduğumuz kalite değerlerimize borçluyuz.

Kaliteli Üretim

Dünya standartlarına uygun, yüksek kaliteli üretim anlayışıyla; çevreye duyarlı, hijyenik ve özenle tasarlanmış medikal ürünler üretiyoruz.

İleri Teknoloji

Üretim hedeflerimizi değişen ve sürekli gelişen teknolojiye uyarlayarak, ileri teknolojiyi kullanan üretim süreçleri yürütüyoruz.

Etik Değerler

Üretim ve geliştirme süreçleri, iş ilişkileri dahil olmak üzere her alanda etik değerleri ve ticari ahlakı önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm kadro olarak müşteri memnuniyetini benimseyip, müşteri odaklı politikalar üreterek, evrensel değerlere sadık iş ilişkileri kuruyoruz.