Yükleniyor...

KNGMED Medikal firması tarafından hazırlanan katalog, boruşür, el ilanı, kullanım kılavuzları, ürün dökümanları gibi basılı ve online yayınları bu sayfada bulabilirsiniz. Dökümanları ilgili linklerden inceleyebilir ya da kolayca indirebilirsiniz.

ANESTEZİ MASKESİ KATALOĞU

Anestezi maskeleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerden ürün kataloğunu indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.


İNCELEİNDİR

COLLODIUM YAPIŞTIRICI
KATALOĞU

Collodium hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerden ürün kataloğunu indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.


İNCELEİNDİR

EEG ELEKTRODLARI
KATALOĞU

EEG Elektrodları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerden ürün kataloğunu indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.


İNCELEİNDİR

FULLFACE MASKELER
KATALOĞU

Fullface maskeler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerden ürün kataloğunu indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.


İNCELEİNDİR

BRONŞİYAL LAVAJ MUKUS
TOPLAMA KABI KATALOĞU

Bronşiyal lavaj mukus toplama kabı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerden ürün kataloğunu indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.


İNCELEİNDİR

NAZAL CPAP MASKESİ
KATALOĞU

Nazal CPAP maskesi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerden ürün kataloğunu indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.


İNCELEİNDİR

NAZAL CPAP MASKESİ
KULLANIM KILAVUZU

Nazal CPAP maskesi kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerden ürün kataloğunu indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.


İNCELEİNDİR

SODALIME KARBONDİOKSİT
ABSORBANI KATALOĞU

Sodalime hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerden ürün kataloğunu indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.


İNCELEİNDİR

FULLFACE CPAP MASKESİ
KULLANIM KILAVUZU

Fullface CPAP maskesi kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerden ürün kataloğunu indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.


İNCELEİNDİR