Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız KNGMED Medikal 2008 yılında kurulmuştur. KNGMED Medikal’in Silikon Solunum Maskeleri (Nazal, Ora/nazal, Tam yüz CPAP-Bi-PAP-Auto-PAP maskeleri), CO2 Absorbanı (Sodalime)’dan oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana imal ettiğimiz ürünlerin Türkiye’deki ilk ve tek üreticisi olma özelliğini taşımaktayız. İzmir merkezli firmamızın tüm Türkiye ve yurt dışında bayileri bulunmaktadır. ISO 13485 Kalite Yönetim Sistemi ve CE Belgeleriyle kaliteyi yakalamış olan firmamız kaliteden ve ticaret ahlakından ödün vermeden sizlerin hizmetindedir.

Misyon

Üretici firma olarak; teknolojiyi kullanarak, amaca uygun, kolay kullanılabilir, maksimum seçenekli medikal ürünler üretmeyi ve yeni ürünler geliştirmeyi amaçlamaktayız.

Vizyon

Ürün portföyümüzdeki çeşitliliği ve ürün seçeneklerini artırmak, medikal sektöründe dünyanın her yerine kendi markamızla ürünlerimizi sunmak, kurum olarak bakış açımızın temelini oluşturmaktadır.

İş Anlayışı

İnsan ilişkilerini ve insani değerleri öncelikli olarak gördüğümüz iş anlayışımızda ve profesyonel yeterliliğin zorunluluk olduğu sistemimizde kurumsal değerlerimize bağlı kalarak faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Değerler

Çevreye duyarlı, insanı merkeze alan, sürekli gelişen teknolojik ilerlemeleri takip etmekteyiz. Güvenilir bir marka olarak, kaliteli ve üstün hizmet sağlamayı önemsiyoruz.